BOŽIČNI BLAGOSLOVI DOMOV

V soboto na praznik sv. Štefana začenjamo božične blagoslove vaših domov in družin. Če slučajno kdo želi blagoslov kako drugače, ali pa kakšno drugo uro, naj to sporoči. Da bodo blagoslovi tekli nemoteno in lepo, bo duhovnika vsak dan spremljal nekdo od ključarjev ali članov Župnijskega pastoralnega sveta. Bog povrni tudi za vsak vaš dar, saj s tem podpirate delo duhovnikov v župniji in kraju. Dar, ki ga boste namenili spremljevalcu pa bo namenjen za ureditev nove veroučne učilnice v župnišču. Prosim vas tudi za razumevanje, da pri vsaki hiši ni mogoče jesti in piti, tako da si s tem ne delajte skrbi. Tudi časovno bodo blagoslovi od hiše do hiše potekali malce hitreje, da bomo obiskali vse, ki so na sporedu. Hvala vam za Vaše razumevanje, odprtost in dobroto.

Sobota, 26. decembra: ob 8.30 Grliče

Nedelja, 27. decembra: ob 12.00 Drviše in Palenca

Ponedeljek, 28. december: ob 8.30 Kristan Vrh

Torek, 29. decembra: ob 8.30 Kačji Dol, Laše

Sreda, 30. decembra: ob 8.30 Hajnsko, Plat