V nedeljo, 2.7.2017, bomo obhajali zunanjo slovesnost v čast farnemu zavetniku sv. Petru, ob 9. uri. Pričeli bomo s telovska procesija, po nje bo slovesna sveta maša in po njej blagoslov vseh obnovitvenih v župnišču in okolice župnišča. Blagoslovili bomo novo streho na župnišču, veliko sobo v župnišču, ki bo namenjena za vaje Odraslega in Otroškega cerkvenega pevskega zbora, ter drugim dogodkom v župnišču, ter sanacijska dela okoli župnišča in okolico. Slovesnost bo vodil pater Ernest Benko, vice minister reda manjših bratov slovenske minoritske province in župnik v Olimju. Pri slovesnosti bodo sodelovali Odrasli in Otroški cerkveni zbor naše župnije, godba na pihala iz Šmarja in župnijski sodelavci. Lepo povabljeni na praznik našega farnega zavetnika, povabite svoje sorodnike, prijatelje in znance.