V četrtek na praznik sv. Štefana začenjamo božične blagoslove vaših domov in družin. Če slučajno kdo želi blagoslov kako drugače, ali pa kakšno drugo uro, naj to sporoči. Da bodo blagoslovi tekli nemoteno in lepo, bo duhovnika vsak dan spremljal nekdo od ključarjev ali članov Župnijskega pastoralnega sveta. Bog povrni tudi za vsak vaš dar, saj s tem podpirate delo duhovnikov v župniji in kraju. Dar, ki ga boste namenili spremljevalcu pa bo namenjen za potrebe župnije. Prosim vas tudi za razumevanje, da pri vsaki hiši ni mogoče jesti in piti, tako da si s tem ne delajte skrbi. Tudi časovno od hiše do hiše bo potekalo malce hitreje, da bomo vsak obiskali vse, ki so na sporedu. Hvala vam za Vaše razumevanje, odprtost in dobroto.

________________________________________________________________

četrtek, 26. decembra: ob 9.00 Drviše, Polenca

petek, 27. decembra: ob 9.00 Kristan Vrh

sobota, 28. december: ob 9.00 Kristan Vrh

nedelja, 29. decembra: ob 11.30 Laše

ponedeljek, 30. december: ob 9.00 Kačji Dol

torek 31. december: ob 9.00 Hajnsko, Plat

sreda 1. januar: ob 9.00 ta dan ni blagoslov

četrtek 2. januar: ob 9.00 Grliče ob cesti

petek 3. januar: ob 9.00 Grliče